skupautopole.eu

Odkup samochodów Opole skupuje całe floty na terenie całej Polski. Nic Cię to nie kosztuje. Wypełnij formularz i zobacz ile skup samochodów Opole zapłaci za Twoje auto.

  1. Skup aut Opole skupuje auta od osób indywidualnych, a także od firm i instytucji.

  2. Skup aut Opole - płacimy gotówką, przelewem lub w okienku bankowym.

  3. Skup aut Opole to duże bezpieczeństwo i gwarancja udanej transakcji.

Nasz skup aut Opole zaprasza 7 dni w tygodniu. Przekonaj się jak działa skup aut Opole. Skup samochodów Opole to duże bezpieczeństwo i gwarancja udanej transakcji.


O firmie

Firma działa na rynku od 1994 roku, stale się rozwijając i spełniając oczekiwania Klientów, w związku ze zmianami jakie dyktuje rynek. Obecnie nastawieni jesteśmy na skup samochodów online. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów z komisu samochodowego przekształciliśmy się w ogólnopolską firmę skupującą auta. W Opolu mamy przedstawiciela, który służy pomocą, oraz jest gotowy odkupić Państwa pojazd w każdej chwili. Pytanie które często się pojawia to: "Jakie auta skupujecie?"

- Otóż nasz skup samochodów kupi każde auto, które jest zarejestrowane w Polsce. Najbardziej interesują nas samochody w dobrym lub bardzo dobrym stanie. Jak wiadomo, nie każde auto jest idealne - dlatego prowadzimy odkup aut w każdym stanie.

Jedynym warunkiem kupna auta przez naszą firmę jest ważny przegląd techniczny. Jeśli chcecie się pozbyć Państwo auta wystarczy wypełnić formularz i czekać na naszą wycenę.

Przez telefon nie dokonujemy wyceny, gdyż do tego potrzebujemy więcej danych. Wyceny dokonuje nasz rzeczoznawca na podstawie przesłanych danych. Telefon odbierze konsultant, który może Państwu udzielić jedynie informacji, ale nie wycenia samochodów.

Dobrze, jeśli jest możliwość dołączenia kilku zdjęć. To na pewno ułatwi wycenę. Jeśli nie macie Państwo zdjęć pod ręką to nic nie szkodzi, proszę wysłać bez zdjęć. skup samochodów podejmie się wyceny każdego pojazdu.